Wojownik pokonany czas na Syle !

W drugiej rundzie Pucharu Ligi zmierzyliśmy po raz drugi w tym sezonie z Wojownikiem Wabcz. Trzeba przyznać, że mecz był jednostronnym widowiskiem. Rywale osłabieni Bartkiem Michalakiem nie stanowili w ofensywie już takiej siły.

Graliśmy w składzie : Bambo - Szczurekk, Garsija, Siucek, Wojti - Ejan, Konwiś, Dycha

Szczurekk zapamięta ten występ chyba jako "najdłuższy" w historii 7 sekund ! Jednak po kontuzji zostały jeszcze ślady.

Bora Bora Cars - Wojownik Wabcz 11:1 (2:0)

Bramki : Konwiś 6, Dycha 3, Ejan 2

Asysty : Siucek 3, Ejan 2, Dycha 2, Wojti 1

Opis Stalex Ligi :

"Mecz właściwie bez większych emocji. O ile w pierwszej połowie jeszcze ambitny Wojownik starał się walczyć, tak po przerwie ekipa z Bydgoszczy dokonała dzieła zniszczenia. Trio Michał Konwiński – Marcin Zużydło – Tomasz Ejankowski podzieliło się łupem strzeleckim. Wojownik też miał co prawda swoje okazje, ale nieskuteczny był autor jednego gola Wojtek Ernest."

Zwycięstwo dało nam awans do ćwierćfinału w którym to zagramy z Sylą.

Inne pary 1/4 finału :

RafMix - Gresta